Wpisy użytkownika NieAnonimowa z dnia 19 lipca 2012

Liczba wpisów: 3

najlepszekosmetyki
 
hearts3.jpg


*Masz ochote na to małe cudeńko?*

Nic prostszego!

Firma Nestle; *www.dolce-gusto.pl* jako fundator nagród i Ja; kierownik konkursu - mamy zaszczyt zaprosić do rywalizacji o naprawde świetne nagrody...

ndg-piccolo-agatha-with-cup-side.jpg


*Co zrobić aby wziąć udział?*

Warunek jest jeden - nie musisz prowadzić bloga, nie musisz mieć Facebooka, nie musisz niczego kupować i przedstawiać paragaonu...

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W RYWALIZACJI O DOLCE GUSTO -

*NALEŻY W DOWOLNY SPOSÓB POKAZAĆ, PRZEDSTAWIĆ, ZAPREZENTOWAĆ JAK INSPIRUJE CIE LIMITOWANA KOLEKCJA EKSPRESÓW DOLCE GUSTO PICCOLO BY AGATHA RUIZ DE LA PRADA*

Jak to zrobisz - wszystko zależy od Ciebie. Podpowiem Ci, że może być to makijaż, stylizacja, manicure, zdjęcie przedstawiające to z czym kojarzy Ci się design Dolce Gusto Piccolo, kolaż grafik, wiersz, hasło reklamowe, uszyty przez Ciebie jakiś ciuch czy dodatek, własnoręcznie wykonane "coś" z gliny, plasteliny, sznurków, korków, etc... dowolność i szerokie spojrzenie na temat mile widziane!

dolce-gusto-piccolo-prada.jpg


*Ważne informacje*

- Zgłoszenie - prace konkursową należy przesłać na adres *eliza86@poczta.fm* - otrzymanie zwrotnej wiadomości jest równoznaczne z przyjęciem pracy do konkursu.

- Jeśli zaistnieje obawa, że praca została skradziona z internetu - będe wymagać zdjęcia poświadczającego własnoręczne wykonanie pracy.

- W przypadku gdy chciałbyś/chciałabyś przesłać więcej niż jedną pracę - możesz zrobić to śmiało; ale pamiętaj - jeśli przejdziesz do drugiego etapu; głosowanie obejmie tylko jedną, wybraną przeze mnie pracę zgłoszeniową.

- Konkurs trwa od dziś tj. 19 lipiec do 31 lipca i będzie to pierwszy etap. Kolejnym etapem będzie głosowanie na najlepszą spośród wybranych przeze mnie prac. Głosowanie będzie publiczne i odbędzie się na blogu, będzie trwało od 31 lipca do 7 sierpnia.

- Nagrodą jest nowy, pełnowartościowy ekspress Dolce Gusto Piccolo z limitowanej edycji Agatha Ruiz de La Prada, zapas kawy jak i filiżanki do kawy.

- Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne ze zgodą na publikacje pracy.

- Koszt przesłania nagrody bierze na siebie organizator konkursu.

- Inspiracji szukajcie na *www.dolce-gusto.pl* oraz w google.

ekspres1(1).png


*No to co? Kto weźmie udział i ma już jakiś pomysł na zgłoszenie?*
__________________________________________________

Na waszą prośbę - terminy obu etapów *zostały przedłużone!*
  • awatar Małgoo: A wiesz, że coś chodzi mi po głowie :)
  • awatar Mańka-89: Moja burza mózgów została uruchomiona, udział wezmę na pewno, gdyż zamierzałam się z jego zakupem! poza tym nigdy nic nie wygrałam... więc może teraz? :)
  • awatar katarina136: Bajeczny ten ekspress do kawy. :):)
Pokaż wszystkie (32) ›
 

najlepszekosmetyki
 
*Wygląda tak...*

DSC_9668.jpg


T-sirt miał poduchy w ramionach - o zgrozo! - co razem z pagonami nadawało mi wygląd zapaśnika z epoki ZSRR... ale od czego są nożyczki...

:D

DSC_9669.jpg


Spodnie - Tk Maxxx
T-shirt - Lump (Primark)
Buty - www.pandoria.net.pl
  • awatar Anett .♥: genialnie wyglądasz :D /zapraszam na nowy wpis
  • awatar Starlight: masz świetną figurę ;) Mam do Ciebie pytanie, bo szukam idealnego kremu BB dla siebie. Stosowałaś jakieś poza pomarańczowym S79? Wiele osób wybiera ten różowy i ciekawi mnie jaka jest między nimi różnica..
  • awatar simaril: Eliza masz genialne nogi i powiem to z zazdrości olbrzymiej zazdrości jaka mnie ogarnia gdy oglądam te zdjęcia
Pokaż wszystkie (89) ›