Wpisy użytkownika NieAnonimowa z dnia 8 września 2012

Liczba wpisów: 2

najlepszekosmetyki
 

*Kilka informacji na początek*

- Akcja będzie trwała dwa miesiące; w tym czasie na blogu będą pojawiały się różnorodne wpisy związane z nią. Będą one dotyczyć moich zmian, spostrzeżeń, porad, przepisów, odczuć etc.

- Motywem przewodnim wyzwania jest aktywny tryb życia, poprawa nawyków żywieniowych i utrwalenie tego na tyle, aby stały się naszą rutyną.

- Celem akcji jest zaszczepienie w jak największej ilości osób chęci do zmian.

- Podczas trwania akcji *nie będe się odchudzać* ; piszę o tym gdyż spotkałam się z takimi zarzutami - to, że została mi dedykowana dieta *nie oznacza, że jest to dieta odchudzająca* , ale o tym napiszę więcej w kolejnej notce.

- Moje wyzwanie to zmiana nawyków żywieniowych, odstawienie suplementów witaminowych, wzbogacenie codziennego jadłospisu o orzechy, kasze, warzywa strączkowe itd.; i aktywność fizyczna conajmniej 3 razy w tygodniu. Główny nacisk będe kłaść na zdrową dietę (nie mylić z dietą odchudzającą!), bo  według dietetyczki - zobaczę szybkie efekty jeśli chodzi o skórę, włosy, sampoczucie.

_MG_1017.jpg
  • awatar KimB: Buty nie działaja bo firma musiała zapłacic odszkodowanie za wprowadzanie konsumentek w blad to mozna nosic i inne obuwie i robic diete;)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

najlepszekosmetyki
 
DSC_1965.jpg


Moje oczy szaleją od nadmiaru barw, soczystości zieleni i takiego błękitu którego nawet Tycjan nie byłby sobie w stanie wyobrazić, chociaż on gustował w pomarańczach, ale niech bedzie... każdy zakątek tutaj tonie w kwiatach, powietrze pachnie czymś słodkim, a ludzie uśmiechają się do siebie bez powodu...