Wpisy użytkownika NieAnonimowa z dnia 15 lipca 2013

Liczba wpisów: 2

najlepszekosmetyki
 
Do kawy, gazety, porannej poniedziałkowej porcji maili, wspomnień z weekendu...

;)
  • awatar Pauć: uwieeelbiam ... aczkolwiek ostatnio jaram się StoneSour. Mają fajne balladki. Polecam :)
  • awatar Princessa21: 1 <3
  • awatar Fit.Live.: pierwszą piosenkę kocham!
Pokaż wszystkie (12) ›
 

najlepszekosmetyki
 

Z racji wszystkim wiadomych i widocznych problemów z naszym ukochanym portalem; odkładam na bliżej nieokreśloną przyszłość wpisy dłuższe, obfitsze, ciekawsze i syte... natomiast pozamęczam nieliczne grono które dociera do "opublikowanych niewidocznych" wpisów, treściami lekkimi. Tak, żeby cokolwiek się tu działo i żebym mogła dać sobie upust konieczności pisania... bo strach się bać, co by to było gdybym to wszystko musiała w sobie upchnąć, zapamiętać i przechować na później. Obawiam się, że szwy rozeszłyby mi się po jednym dniu...

:D

Po weekendzie w Bieszczadach; okraszonym największą niespodzianką jaką ktokolwiek mi sprawił; (będzie o tym więcej, ale w kolejnym wpisie)...

IMG_4718.jpg


Przyszedł inwestycyjny poniedziałek; czyli długo odkładany zakup, zmaterializuje się dziś w postaci pary błyszczących kaloszy. Jako, że tegoroczne lato chce zrekompensować nam śnieżny lany poniedziałek, a wszystkie moje baletki są już pijane kałużami... zostałam skazana na ten atrybut, ale obiecuje nie robić z niego (znaczy się z kaloszy) swojego hanter feszyn mast hew i używać zgodnie z przeznaczeniem, amen. No i przydadzą się w Bieszczadach... bo na ten rok nie powiedziałam im jeszcze arrivederci!

:D

A jakby ktoś nie miał planów na dzisiejszy wieczór to kinomaniak poleca...

224_trans.jpg


7466148.3.jpg


*Po sygnale zostaw wiadomość, znaczy się komentarz.. piiiiii!*

:D
  • awatar Iga_on: trolololo :D to ja, Twoja psychofanka :D
  • awatar anomalja: Widzę wpis ale nie odpalaj jeszcze szampana :) Niejedne kwiatki na pingerze widziałam, wpis był, komentarze też a potem nagle łiiiiiii i ni ma :o Autorki ich nie usuwały bo same później pytały czy wpisy widać a wpisów nie było.
  • awatar KrólewnaJęczybuła: @Iga_on: no i jak tu pingera nie lubic ( nawet kiedy robi na zlosc i nie wspolpracuje) skoro tu takie kfiotki :)
Pokaż wszystkie (22) ›