Wpisy użytkownika NieAnonimowa z dnia 3 lipca 2013

Liczba wpisów: 1

najlepszekosmetyki
 
To co się ostatnio dzieje, a dzieje sie dużo mogę opisać sytuacją sprzed dwóch dni...

Ja: "Kotek, coś się stało z telewizją..."
Małżon: "A masz pilota w ręce?"
Ja: "Yyy, no mam..."
Małżon: "No to wszystko jasne..."

:D

Mam dar, przyciągam zdarzenia które są absurdalne/nie do pomyślenia/ rodem z kabaretu; nie mogę nazwać tego pechem, bo kłóci się z tym moja filozofia życiowa która mówi, że każda sytuacja jaka mi się trafia jest tylko polem do popisu dla mnie i nowym doświadczeniem które mnie kształtuje i umacnia. Aczkolwiek jestem tylko człowiekiem i zaczynam się zastanawiać czy ktoś przypadkiem nie ma w piwnicy laleczki voodoo utkanej na moją podobiznę, bo natężenie ostatnio wzrosło. Z drugiej strony zdecydowanie nie jest nudno i np. gdy dziś w pracy pojawia się u mnie mężczyzna ubrany w białą,elegancką koszulę od garnituru, krótkie szorty na basen, sandały i damskie podkolanówki to nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia. Gorzej było gdy przedwczoraj mój telefon zdecydował usunąć wszystkie zapisane w nim zdjęcia; ot tak i bez ostrzeżenia... mówię wam; cyrk.

:D

*Potrzeby ducha...*

Z serii; oglądnięte i godne polecenia...

Specyficzny rodzaj humoru; dla mnie bomba...

4376478.jpg


Typowy amerykański film, w sam raz do kina, popcornu i coli. Od samego początku wiadomo, że skończy się happy endem, temat przewodni był wałkowany nie raz, ale i tak warto... no i ten Channing...

Swiat_w_plomieniach_poster (1).jpg


Dla tych którzy lubią klimaty azjatyckich horrorów...

LADDA-LAND-1-Sheet-SIN.jpg


Potrzeba ducha do spełnienia; nowy krążek 30STM. Kto jak kto, ale że ja go jeszcze nie mam to naprawde dla mnie zawstydzające... sorry Jared, naprawię to!

:D

love-lust-faith-dreams-b-iext21318961.jpg


*Potrzeby ciała...*

Forma dalej próbuje się wybiegać do poziomu 10 km, ale coś nie może; no coż - będe próbować dalej, chociaż taki jeden wolałby żebym zajmowała się nim, a nie biegała bez celu.

8665_544450178924582_1637304365_n.jpg


Żeby biegać; trzeba dobrze zjeść. Przeprosiłam się ostatnio z rybami i mocno je w mojej kuchni eksploatuję. Najchętniej łososia z grilla. Podrzuci ktoś jakieś smakowite przepisidła na łosia vel. łososia??

1005915_545038775532389_1231694629_n.jpg


A gdy nogi nie biegają to najchętniej noszą... szorty!

szorty.jpg


Z lewej:

Szorty - Mosquito.pl
Bluzka - pytajcie IgaOn.pinger.pl, to jej sprawka...

Z prawej:

Bluzka - Mosquito.pl
Szorty - Sin-Say.com

*Mogłabym tak nadawać o wszystkim i o niczym jeszcze przez dobrych kilkanaście akapitów... ale problem w tym, że kto by to czytał? A dwa; kto by za mnie popracował lub nawet poudawał, że pracuje?  Aha; las rąk... czyli chętnych nie widzę, więc w samotności stoczę bój z rzeczywistością...*

:D
  • awatar makeup_kaska: ciężko by było przy takiej pogodzie chodzić w innych spodniach niż krótkich szortach :)
  • awatar shilkowska: Łososia najlepiej zrobić z jogurtem :) Do naczynia wkładasz łososia, odrobina oleju, polewasz go jogurtem naturalnym, bazylia, czosnek i pieczesz w piekarniku ;) Możesz doprawić innymi ziołami, które uwielbiasz :)
  • awatar Marysool: Ja bym czytała. Mogę czytać wszystko, co napiszesz.
Pokaż wszystkie (51) ›