Wpisy użytkownika NieAnonimowa z dnia 17 września 2013

Liczba wpisów: 3

najlepszekosmetyki
 
Kalosze dziś noszę, słońce poproszę, kolorów mi brakuje, ale jeszcze na myśl o końcu lata nie panikuje. Jesieni czerwono-zółtej wypatruje, trzecią kawą się truje, coś tam może popracuje? Modlitwę "byle do weekendu" cicho odmawiam, pogodę na poprawę namawiam. Uśmiech z rana zarzuciłam, parę osób nim zaraziłam, rymy częstochowskie popełniłam, mam nadzieję nikogo do siebie tym nie zraziłam. Dnia plan wypełniam, w tym co mam się spełniam. Dobro od ludzi kumuluje, później je spakuje, w swiat nadam - niech się mnoży i z wami dzieli, niech każdego sobą obdzieli. Nic wiecej do powiedzenia nie mam, macie mnie dość tak sobie mniemam, więc robie to co mam do zrobienia i już mnie tu nie ma!

:D

454550a7f5e6700c9214a7c.jpg
  • awatar Paaulinaaaa: Elizka Ty zawsze potrafisz umilić dzień :* Uwielbiam te Twoje "grypsy" :D :D
  • awatar Madam_Sate: Jezu kochany Eliza :P
  • awatar vanilina: nie mam dość, czekam na jakiś wpis!! :D Piękna, where are U?
Pokaż wszystkie (16) ›
 

najlepszekosmetyki
 
bpmhdr.jpg


DSC_0834.jpg


DSC_0632.jpg


DSC_0857.jpg


DSC_0801.jpg


DSC_0908.jpg


DSC_0868.jpg


Bo taki już ze mnie fotografujący wszystko i wszystkich zwierz...

:D

IMG_7105.jpg
  • awatar vanilina: wspomnienia łapiesz :)
  • awatar NieAnonimowa: @vanilina: oj tak ;)
  • awatar gość: Też się wkręciłam w fotografowanie:) Jedzenie, przyroda, moda :) a co!
Pokaż wszystkie (11) ›
 

najlepszekosmetyki
 
*Trwa nadal!*

2bf1b87a0029d94d521e3dad.jpg


Nie odpuszczam; szukam wad, niedociągnięć, wybujałych obietnic dystrybutora. Oprócz za wysokiej ceny (to od początku rzucało się w oczy), udało mi się ostatnio obalić mit jakoby kawałek materiału potrafił nawilżyć naszą skórę. Taką informacje uzyskamy po zapoznaniu się z opisem produktu na stronie www.phenicoptere.com.

Od samego początku wydaje się to niemożliwe, ale nie do końca jest też tak, że argument ten jest zupełnie sprzeczny z rzeczywistością, no ale żeby wyjaśnić to i owo to ja się muszę rozpisać...

19dc23690003e104521e3dbe.jpg


* demakijaż za pomocą rękawiczki może odbywać się na dwa sposoby. Albo używamy jedynie GLOV i wody do usunięcia całego makijażu; albo wspomagamy się ulubionym przez nas kosmetykiem do mycia twarzy. Skoro nigdzie nie jest napisane, że materiał nie może mieć styczności z chemią, a mycie GLOV najlepiej przeprowadzać przy użyciu mydła antybakteryjnego - to kontakt z detergentem nie spowoduje, że GLOV straci swoje właściwości.

* w wersji gdzie używamy jedynie wody wspomaganej "cudownymi" właściwościami włókien - oczyszczamy cere mniej agresywanie. Nie narażamy jej na kontakt z mocnymi, wysuszającymi, niszczącymi powłokę lipidową składnikami zawartymi nierzadko w żelach do mycia twarzy. Uwierzcie - da się oczyścić skórę bez użycia chemii, ale o tym, o zaletach takiej praktyki; w kolejnym wpisie o GLOV.

* w wersji wspomaganej kosmetykiem; dla osób które nie wyobrażają sobie "mycia bez piany", demakijaż jest szybszy, ale może naruszać powłokę lipidową skóry, dlatego używanie w ten sposób GLOV może i jest efektywne, ale na dłuższą metę; bezsensowne.

* to obiecane nawilżanie skóry przez producenta to nic innego jak wpływ używania samej rękawiczki + wody na barierę lipidową skóry. Jeśli skóra nie będzie podrażniania, przesuszana, jej gospodarka się ureguluje - to będzie skutkować to brakiem uczucia ściągnięcia po myciu, sprężystością, uczuciem nawilżenia skóry, ale nie jej nawilżeniem. Ta zasada ma ogólne użycie w pielęgnacji skóry; wcale nie musicie mieć GLOV, bo podobnie ma się rzecz gdy używanie szmatek muślinowych czy tych z mikrofibry.

*A jak ogólnie wypada testowanie? Za dobrze... zdecydowanie za dobrze. Bo okazuje się, że gdy nie mam pod ręką "tego czegoś", co w tym przypadku jest rękawiczką GLOV to nie chce zastępować jej niczym innym...*

fb7b92eb0001b08e521e3ec1 (1).jpg
  • awatar challenge ;): zaciekawiłaś mnie tą rękawicą :) Tak jak niedawno tą do peelingu, więc już mam i użytkuję :P
  • awatar vanilina: przeczytałam i pozwolę sobie zdać pytanie :D jak ta ściereczka ma włókna o cudownych właściwościach, to stosowanie jej z żelami czy innymi jej nie "popsuje"? nie będzie się gryzło? czy szmatka z mikrofibry+woda da taki sam efekt jak Glov(cudowne włókna)+woda? :)
  • awatar Zaakupoholiczkaa: kusi oj kusi mnie ona :P
Pokaż wszystkie (5) ›