• Wpisów: 3651
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 09:53
  • Licznik odwiedzin: 8 624 281 / 3998 dni
 
najlepszekosmetyki
 
NieAnonimowa:


I jeszcze jedna malutka nowość...

Jakiś czas temu zaryzykowałam zakup matowych cieni My Secret - piszę o ryzyku ponieważ ich perłowe cienie (kiedyś) po kilku godzinach lądowały na moich policzkach i były kompletną porażką. Fakt - nie używałam wtedy bazy więc pewnie teraz sprawa miałaby się inaczej. Jednak nie ufałam tym cieniom. Przypomnę jakie kolorki mam :


maty.jpgWiększość z was wie, że są to już moi ulubieńcy - brązu używam codziennie do brwi, jasny cielisty prawie codziennie znajdzie się w moim makijażu. Sprawdziły się te cienie u mnie i docelowo chciałabym mieć całą kolekcję matów My Secret co nie jest trudne do zrobienia skoro jeden cień kosztuje 5 zł... mam plan umieścic je wszystkie w palecie której szukam i szukam. Mam na myśli pustą paletę, w Inglocie niestety już nie ma dostępnych 30-tek - wiem bo nawiedzam ich salony wszędzie gdzie je napotkam.

Kolejnym kolorkiem My Secret który pojawił się u mnie jest szarość. Zdjęcie pożyczone z google :


imagesCAK9GJQI.jpgFajny kolorek, niestety z kategorii tych z lekkim niebieskim pigmentem. Wciąż szukam idealnej szarości - nie srebrnej, nie niebieskiej, matowej szarości. Podrzuci ktoś jakiś pomysł bo już tracę nadzieje..?

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego